Lidé se dívají. Ukažte se jim.

V našem studiu jsme zaměřeni na vytváření unikátních a efektivních grafických řešení pro jednotlivce i firmy z různých oborů. Pokud hledáte pomoc s brandingem, tiskovinami, webovými stránkami nebo kompletní firemní identitou, neváhejte nás kontaktovat. Profesionálně vytvořený firemní obraz nejenom posílí pověst vaší společnosti, ale také může výrazně podpořit váš prodej.

Jsme tu pro vás, abychom společně dali vašim nápadům nový impuls!

Jak pracujeme

01
N
01

Sejdeme se osobně nebo online

Po doladění detailů připravíme kompletní manuály včetně potřebných exportů a začneme pracovat na veškerých potřebných materiálech pro vaši firmu, včetně obalového designu, webové prezentace, firemního oblečení a dalších propagačních předmětů.

02
N
02

Tvoříme pro vás návrhy

Přemýšlíme, skicujeme a designujeme prvotní koncepty, které testujeme. Vznikají první návrhy, které necháváme uzrát, rešeršujeme, zkoumáme konkurenci a aplikujme do různých prostředí, abychom měli jisotu, že jsou funkční.

03
N
03

Prezentujeme a upravujeme

Odprezentujeme vám naše návrhy a společně vybereme řešení, které bude přesně reflektovat to, co by vaše firma měla komunikovat. Návrh upravíme do finální podoby a po schválení se pustíme do dalšího kroku.

04
N
04

Jdemem do finále

Po doladění detailů připravíme kompletní manuály včetně potřebných exportů a začneme pracovat na veškerých potřebných materiálech pro vaši firmu, včetně obalového designu, webové prezentace a dalších propagačních předmětů.

05
N
05

Jsme připraveni být vám k ruce

Bude nám ctí se i nadále podílet na vzhledu vaší firmy a jsme připraveni na další úkoly.

Zapomeňte na hledání
v mailech

Našim klientům dáváme přístup do aplikace, kde je vše přehledně dohledatelné, mohou zde pokládat dotazy, komentovat návrhy a zasílat korektury.

Napište nám

10 + 4 =

Raději mluvíte než píšete?

Tak si zavoláme: +420 720 324 226.