Proč si nás zamiloujete?

Protože jsme malé studio, ale děláme velké věci. Přátelsky a profesionálně.

Společně dokážeme věci

V našem studiu se věnujeme každému klientovi s osobní péčí. Cílem je, aby každý, kdo s námi spolupracuje, věděl, že je pro nás důležitý. S námi nejste jen klientem, ale součástí našeho kreativního týmu.

Tak akorát velcí

Díky naší velikosti můžeme nabízet konkurenceschopné ceny bez kompromisů ve kvalitě. Nedržíme hodně lidí a tím pádem si můžeme dovolit nabízet skvělé služby za skvělé ceny.

Na jednom místě

V našem studiu najdete širokou škálu služeb – od tiskového designu a digitálního designu po branding a online grafiku. Kombinujeme naše zkušenosti z obchodu a marketingu, abychom tvořili věci, které fungují a umí zaujmout.

Snadná komunikace je základ

S námi nemusíte hledat korektury v e-mailech. Přehledné zadávání práce a snadná komunikace jsou pro nás samozřejmostí. Online platforma vám umožňuje mít vše pohromadě na jednom místě.

Vždy máme plán B

Oproti freelancerům nabízíme kontinuitu projektů bez rizika pro vás. Jsme tu pro dlouhodobou spolupráci a v případě nepředvídatelných událostí máme plán B. Vaše projekty jsou v dobrých rukou. Poznámka: fandíme všem šikovným freelancerům!

Je to vaše firma

V našem přístupu klademe velký důraz na naslouchání a porozumění potřebám našich zákazníků. Víme, že každý klient je jedinečný a má své specifické požadavky. Proto se vždy snažíme aktivně naslouchat a vcítit se do jejich situace, abychom plně pochopili jejich potřeby a očekávání.

Jednorázová spolupráce

1. krok

Musíme se poznat

Abychom co nejlépe pochopili vaši představu, musíme se sejít. Je na vás, jestli dáváte přednost online nebo osobní schůzce.

2. krok

Připravíme plán

Na základě naší schůzky připravíme možná řešení, která dáme do přehledné nabídky s možnými termíny.

3. krok

Pracujeme a řešíme

Po schválení nabídky a termínů se pustíme do práce a dle domluvených termínů vám představíme naše návrhy.

4. krok

Zasíláme finální výstupy

Po korekturách vám předáme finální výstupy a jsme připraveni vám pomoci dále projekt rozvíjet případně se podílet na dalším.

Dlouhodobá spolupráce

1. krok

Musíme se poznat

Abychom co nejlépe pochopili vaši představu, musíme se sejít. Je na vás, jestli dáváte přednost online nebo osobní schůzce.

2. krok

Otestujete si nás

Zadáte nám první práci, na které si otestujete, jak pracujeme a zda vám tento způsob bude vyhovovat.

3. krok

Zjistíte, že jsme fajn

Po první spokojené spolupráci nám můžete zadávat další přímo do online aplikace. Zadáte termín, do kdy potřebujete výstupy, napíšete komentář a případně vložíte podklady. Zde vám nahrajeme návrhy, ke kterým můžete rovnou přidat korekturu.

4. krok

Jsme stálek dispozici

Máte přístup k nám do aplikace a zadáváte nám práci, jak potřebujete. Vše najdete pohodlně a nemusíte nic lovit emailech. Jen, pokud byste chtěli.

Napište nám

7 + 15 =

Raději mluvíte než píšete?

Tak si zavoláme: +420 720 324 226.